E-LearnSchool

به ایلرن اسکول خوش آمدید!!

برای دیدن آموزش ها و ورود به کانال یوتیوب ما روی عکس زیر کلیک کنید↓

آموزش مایا صفر تا صد رایگان :

ایلرن اسکول مرجع کامل آموزش مایا تمام تلاش خود جهت تولید آموزش های کاربردی و مفید در حوزه گرافیک سه بعدی را بکارگرفته است تا سبب رضایت شما کاربران عزیز گردد.

در پکیج آموزش مایا (صفر تا صد)، تمرکز اصلی بر آموزش نرم افزار مایا بصورت کاربردی می باشد. بطوریکه هر فرد علاقمند به این حوزه باداشتن حداقل دانش و آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی بتواند تبدیل به کاربر حرفه ای نرم افزار مایا شود. در نتیجه افرادی که تمایل به استفاده از این آموزش ها دارند نیازی به آشنایی قبلی با نرم افزارمایا و یا سایر نرم افزارهای گرافیکی نداشته و با یادگیری این آموزش‌ها براساس مسیری که تعیین شده می‌توانند در کوتاه ترین زمان به اهداف خود دست یابید.

روند تدریس :

روند تدریس آموزش مایا،در این آموزش‌ها تلاش شده تا کلیه مطالب در قالب آموزش های مقدماتی و پیشرفته (آموزش صفر تا صد مایا) تهیه و در اختیار شما قرار گیرد.

بطور کلی این آموزش‌ها بصورت پک آموزشی Maya Essentials & Fundamentals و همچنین پک های آموزشی پیشرفته تر و پروژه محور تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

نحوه تدریس آموزش مایا (صفر تا صد) :

در این پکیج، مواردی همچون آشنایی با اصول مقدماتی و کاربردی کار با نرم افزار مایا ، آشنایی با محیط کاربری و نحوه شخصی سازی نرم افزار ، آشنایی با اصول مقدماتی و کاربردی مدلسازی سه بعدی به روش Nurbs modeling و Polygon 3d MODELING   به تفصیل همراه با اجرای پروژه های مدلسازی سه بعدی متعدد شامل آبجکت های متفاوت و کاراکترهای انسانی و غیر انسانی ، آشنایی با ریگینگ و استخوان بندی کاراکتر و ماشین، آشنایی با اصول و مبانی انیمیشن و متحرک سازی آبجکت، دوربین و کاراکتر، آشنایی با اصول و تنظیمات کار با دوربین های مایا ، معرفی و کار با پنجره های کاربردی حوزه انیمیشن و دوربین همچون :Graph editor , Attach to motion path , Driven&Driven key,Camera sequencer  و …

آشنایی با اصول کاربردی Dynamics&nDynamics ، کار با  particles &n particles  شبیه سازی پارچه و اجسام سخت RigidBodies & nCloth  در حوزه ساخت جلوه های بصری .

آشنایی و اجرای پروژه های متعدد در حوزه رندرینگ ، نورپردازی ، ساخت متریال و UV mapping & texturing ، آشنایی با نورها، متریال و موتور رندر Arnold Renderer و ….

هدف ایلرن اسکول از آموزش مایا بصورت رایگان :

کلیه پکهای آموزش مایا با هدف کمک به شما عزیزان جهت آموزش جامع و کاربردی کار با نرم افزار مایا تهیه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

امید به آنکه با ارائه پیشنهادات و نظرات خود در جهت بهبود کیفی آموزش‌ها و خدمات ایلرن اسکول ما را همراهی نمایید.

ایلرن اسکول بزرگترین مرجع آموزش مایا رایگان