آموزش مایا

 

آموزش مایا – آموزش مایا به زبان فارسی

 
 
 

آکادمی E Learn School برترین مرجع آموزش ساخت تصاویر سه بعدی و آموزش مایا به دو صورت مقدماتی و پیشرفته است.

زندگی در قرن 21 مزایای زیادی دارد و سروکار داشتن با دنیای تصاویر سه بعدی یکی از این ویژگی های هیجان انگیز است که شما را به دنیایی فراتر از آنچه که هست وارد می سازد.

تصاویر سه بعدی در دنیای فیلم و سریال ها عجایب خلق می کنند و تخیلات ما را گسترش می دهند. نمونه های برتر تصاویر سه بعدی را در فیلم های آواتار، آلیس در سرزمین عجایب و غیره، شاهد بوده ایم اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این تصاویر چگونه ساخته شده اند؟

این تصاویر سه بعدی متحرک حاصل کار با نرم افزارهای گرافیکی قدرتمندی است که برای این امر ساخته و گسترش یافته اند. صدر لیست و بهترین این نرم افزارها، نرم افزار مایا است که ابزاری قدرتمند برای ساخت این تصاویر به شمار می رود.

کاربرد تصاویر سه بعدی تنها به فیلم و سریال ها ختم نمی شود. این تصاویر در حوزه های انیمیشن سازی، توسعه بازی و همچنین در زمینه معماری و طراحی داخلی و خارجی بسیار پرکاربرد است.

آموزش مایا و چگونگی کار با آن تخصص ماست. ما به شما می آموزیم چگونه تخیلات خود را به دنیای واقعی بیاورید و به صورت سه بعدی و کاملا واقعی به تصویر بکشید.

آشنایی با نرم افزار مایا

نرم افزار گرافیکی سه بعدی مایا (Autodesk Maya) ابزاری قدرتمند برای خلق انیمیشن های سه بعدی و تصاویر متحرک و به طور کلی در طراحی های سه بعدی و مدل سازی و شبیه سازی و رندرینگ کاربرد دارد؛ که قابل اجرا بر روی سیستم های Windows, macOS  و  Linux می باشد.

این برنامه قوی و همه کاره است و بسیاری آن را استاندارد صنعت انیمیشن می دانند. بسیاری از استودیوهای فیلم سازی معروف از مایا استفاده می کنند.

از جمله Blue Sky Studios ، Framestore و Moving Picture Company.

بنابراین اگر هدف شما استخدام به عنوان یک هنرمند سه بعدی و فعالیت تخصصی و حرفه ای در این زمینه است، مایا واقعا بهترین و تنهاترین انتخاب شما است و آکادمی ای لرن اسکول (E Learn School) بهترین جا برای آموزش مایا به صورت حرفه ای است.

آکادمی ایلرن اسکول

آموزش نرم افزار مایا در آکادمی ایلرن اسکول با رویکردی متفاوت و حرفه ای، پک های آموزشی خود را در دو نوع Maya Essentials & Fundamentals و همچنین پک های آموزشی پیشرفته تر و پروژه محور تهیه کرده تا در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

آموزش صفر تا صد مایا

در این آموزش‌ ها مواردی همچون:

 • آشنایی با اصول مقدماتی و کاربردی کار با نرم افزار مایا
 • آشنایی با محیط کاربری و نحوه شخصی سازی نرم افزار
 • آشنایی با اصول مقدماتی و کاربردی مدلسازی سه بعدی به روش Nurbs modeling و Polygon 3d MODELING  به تفصیل همراه با اجرای پروژه های مدلسازی سه بعدی متعدد شامل آبجکت های متفاوت و کاراکترهای انسانی و غیر انسانی
 • آشنایی با ریگینگ و استخوان بندی کاراکتر و ماشین
 • آشنایی با اصول و مبانی انیمیشن و متحرک سازی آبجکت، دوربین و کاراکتر
 • آشنایی با اصول و تنظیمات کار با دوربین های مایا
 • معرفی و کار با پنجره های کاربردی حوزه انیمیشن و دوربین همچون :Graph editor , Attach to motion path , Driven&Driven key,Camera sequencer و …
 • آشنایی با اصول کاربردی Dynamics&nDynamics
 • کار با particles &n particles 
 • شبیه سازی پارچه و اجسام سخت RigidBodies & nCloth در حوزه ساخت جلوه های بصری
 • آشنایی و اجرای پروژه های متعدد در حوزه رندرینگ، نورپردازی، ساخت متریال و UV mapping & texturing
 • آشنایی با نورها متریال و موتور رندر Arnold Renderer و ….

کلیه پک های آموزشی آشنایی با نرم افزار و آموزش مایا با هدف کمک به شما عزیزان جهت آموزش جامع و کاربردی کار با نرم افزار مایا تهیه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.