برای دیدن آموزش ها و ورود به کانال یوتیوب ما روی عکس زیر کلیک کنید↓

آموزش طراحی کاراکتر کارتونی | آموزش طراحی شخصیت کارتونی

یکی از مهم ترین عناصر هر بازی و یا انیمیشن که آن را به‌یادماندنی می‌کند، کاراکترهای آن بازی و یا انیمیشن است، که هرکدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. اگر بتوان ویژگی‌های هر کاراکتری را در هویت بصری آن به نمایش گذاشت به جذابیت وباورپذیری آن کمک بسیاری میشود. طراحی کاراکتر فرآیندی است که بعد از شخصیت پردازی صورت می گیرد و شامل تعریف کاراکتر از طریق ویژگی های ظاهری آن می باشد. در طراحی کاراکتر باید کاراکتر ها را چه انسانی باشند و یا غیر انسانی، تا حدی خیالی در نظر بگیریم. اگر دوست دارید وارد دنیای زیبای انیمیشن و بازی‌های کامپیوتری بشید، باید خوب طراحی‌کردن را یادبگیرید و کارتون‌ها، کاریکاتورها و شخصیت‌های مختلف طراحی‌شده را بررسی کنید و ازهر فرصتی برای تمرین‌کردن استفاده کنید. طراحی کاراکتر باید منجر به ساخت شخصیت های به یاد ماندنی و جذاب شود، حالا چه این شخصیت ها منفی یا مثبت، شاد یا ناراحت باشند. با استفاده از کاراکترهایی که بخوبی طراحی شده اند می توانید احساسات افراد را تحت تاثیر قرار دهید و آنها را جذب انیمیشن و یا بازی ساخته شده بکنید.

 
در این سری ویدیو های آموزشی، طراحی کاراکتر کارتونی رو به صورت خیلی ساده بهتون نشون میدیم. با اصول مقدماتی طراحی کاراکتر و کاریکاتور آشنا میشید. همچنین با اصول اولیه شخصیت سازی برای ایجاد یه کاراکتر کارتونی آشنا میشید. اینکه چه مواردی رو برای خلق یک کاراکتر کارتونی باید در نظر داشته باشید و به چه مهارت هایی نیاز دارید اشاره میشود.

هدف ایلرن اسکول از آموزش طراحی کاراکتر بصورت رایگان :

کلیه ویدیوهای آموزش طراحی کاراکتر با هدف کمک به شما عزیزان جهت آموزش جامع و کاربردی طراحی کاراکتر بصورت حرفه ای تهیه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

امید به آنکه با ارائه پیشنهادات و نظرات خود در جهت بهبود کیفی آموزش‌ها و خدمات ایلرن اسکول ما را همراهی نمایید.   ایلرن اسکول مرجع آموزش طراحی کاراکتر رایگان